Atletico Madryt w piątek zdobyło Superpuchar Hiszpanii. Po zwycięstwie nad Realem Madryt (1:0) zadowolenia nie krył Koke, który jednak zaznaczył, że w Primera Division będzie trudniej o zwycięstwo w końcowym rozrachunku.
– Jesteśmy dumni z Superpucharu, ale w lidze wygrać z Realem czy Barceloną będzie o wiele trudniej. My jednak do każdego meczu będziemy podchodzić w ten sam sposób – z zamiarem wygranej – mówił pomocnik Rojiblancos.
Bohaterem piątkowej rywalizacji na Vicente Calderon był Mario Mandzukić, strzelec jedynego gola. – Wydawało się, że po zmianach w składzie, będzie nam trudniej o trofea, ale nowi zawodnicy udowodnili, że są głodni zwycięstw – ocenił Koke.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.