Zła wiadomość dla sympatyków ŁKS-u Łódź. Jak donosi portal „lodz.sport.pl”, z klubem pożegnało się dwóch kolejnych zawodników. Swoje kontrakty z ŁKS-em rozwiązali Dariusz Kłus i Cezary Stefańczyk.
Łódzki klub znajduje się katastrofalnej sytuacji finansowej. Piłkarze nie otrzymują należnych im wynagrodzeń i wciąż nie wiadomo czy ŁKS przystąpi do rundy rewanżowej T-Mobile Ekstraklasy. Jakby tego było mało, we wtorek swój kontrakt z klubem postanowił rozwiązać Ryszard Tarasiewicz.
Oprócz Kłusa i Stefańczyka, swoje umowy z ŁKS-em zamierzają rozwiązać Radosław Pruchnik i Bartosz Romańczuk. Wcześniej z drużyną pożegnali się już Sebastian Szałachowski, Marcin Kaczmarek, Mladen Kaszczelan, Paweł Golański i Antoni Łukasiewicz.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.