Coraz gorsza wieści napływają z Łodzi dla wszystkich sympatyków Łódzkiego Klubu Sportowego. Jak poinformowała „Gazeta Wyborcza” na klub z al. Unii została nałożona grzywna.
Decyzję w sprawie ukarania ŁKS-u podjęła Komisja Ligi Ekstraklasy SA. Grzywna jest pokłosiem ogromnym zaległości finansowych klubu wobec swoich piłkarzy. Premii za wywalczenie awansu do Ekstraklasy i bieżących pensji nadal nie otrzymali tacy zawodnicy jak Marek Saganowski, Marcin Mięciel, Maciej Bykowski, Marcin Adamski, Marcin Smoliński i Krzysztof Mączyński.
Wysokość grzywny nałożonej na ŁKS nie została ujawniona.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.