Dobra wiadomość dla sympatyków Legii Warszawa. Stan zdrowia Jakuba Koseckiego znacznie się poprawił i młody piłkarz będzie najprawdopodobniej mógł wystąpić w meczu przeciwko Wiśle Kraków, którego stawką będzie Superpuchar Polski.
Kosecki w trakcie spotkania kontrolnego ze Spartakiem Trnawa odniósł kontuzję uda i pierwsze diagnozy wskazywały na, to że będzie on musiał opuścić starcie z „Białą Gwiazdą”. Leczenie młodego zawodnika Legii przebiega jednak niezwykle szybko i sprawnie i wszystko wskazuje na, to że będzie on do dyspozycji Macieja Skorży na mecz o Superpuchar.
– Weekend miałem wolny i moja sytuacja poprawiła się. Dzisiaj pojawiłem się w klubie, przeszedłem zabiegi odnowy biologicznej. Niedługo rozpocznę treningi, a na mecz z Wisłą będę gotowy – powiedział Kosecki.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.