We wtorek na pół roku do Lechii Gdańsk został wypożyczony Jakub Kosecki. – Liczę, że będę regularnie występował w Ekstraklasie – powiedział młody piłkarz.
– Czuję się przygotowany do gry od pierwszej minuty. Dobrze przepracowałem okres przygotowawczy z Legią. Mam nadzieję, że trenerzy dadzą mi szansę w najbliższym spotkaniu i w barwach Lechii wystąpię już w najbliższej kolejce – zaznaczył Kosecki, który w Legii Warszawa miałby problemy z regularną grą.
Nowy klub Koseckiego ma problemy ze skutecznością. Młody zawodnik został sprowadzony między innymi po to, aby to zmienić. – Do gdańskiej ekipy przylgnęła łatka zespołu, który strzela mało goli. Oczywiście chciałbym pomóc drużynie poprawieniu dorobku strzeleckiego, ale najważniejsze są punkty i pozycja w tabeli – zakończył „Kosa”.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.