Jesienią Jakub Kosecki miał problemy z regularną grą w barwach Legii Warszawa. Wiosną młody zawodnik chce odgrywać ważniejszą rolę w stołecznym klubie.
– Niezależnie od mojej sytuacji, na każdym treningu robię to samo, czyli ciężko pracuję. Chciałbym poprawić swoje notowania w drużynie. Po nieudanej jesieni jestem głodny gry i zrobię wszystko, aby tak jak tata strzelać gole dla Legii. Ten klub był zawsze obecny w naszym domu i w takim duchu zostałem wychowany – powiedział syn Romana Koseckiego.
Młody zawodnik wiosną chce grać zdecydowanie częściej w barwach Legii. Podczas zgrupowania na Cyprze spisywał się bardzo dobrze. Teraz stołeczny klub przebywa w Turcji. – Na razie przebywam na zgrupowaniu w Turcji i walczę o miejsce w składzie. Jeżeli ktoś powie mi, że jestem niepotrzebny, to zastanowię się nad swoją przyszłością. Nie chciałbym jednak, aby doszło do tej sytuacji. Zrobię wszystko, aby zdobyć z Legią jak najwięcej trofeów – zakończył Kosecki.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.