W niedzielę wieczorem piłkarze Legii Warszawa wyruszą na zgrupowanie do Ayia Napy. W kadrze stołecznej drużyny na obóz znalazło się 30 piłkarzy.
Nowymi twarzami podczas obozu będą zawodnicy Młodej Legii – Aleksander Jagiełło, Kamil Kamiński, Bartosz Żurek, Dominik Furman – oraz pozyskany w zimowym okienku transferowym Albert Bruce.
Kadra Legii na zgrupowanie na Cyprze:
Bramkarze: Dusan Kuciak, Marijan Antolović, Jakub Szumski, Wojciech Skaba
Obrońcy: Jakub Rzeźniczak, Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Inaki Astiz, Dickson Choto, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Kiełbowicz
Pomocnicy: Jakub Kosecki, Maciej Rybus, Bartosz Żurek, Aleksander Jagiełło, Michał Żyro, Rafał Wolski, Ivica Vrdoljak, Albert Bruce, Ariel Borysiuk, Daniel Łukasik, Janusz Gol, Dominik Furman, Miroslav Radović
Napastnicy: Danijel Ljuboja, Michal Hubnik, Maciej Górski, Kamil Kamiński, Michał Kucharczyk
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.