Władze Legii Warszawa postanowiły zawiadomić prokuraturę o popełnienia przestępstwa. We wtorek z bazy danych klubu wyciekły dane około 1200 dziennikarzy.
Specjalna baza danych, w której znajdowały się imiona, nazwiska, adresy i numery telefonów wszystkich dziennikarzy akredytowanych na Legii, została stworzona przez zewnętrzną firmę. Zdaniem władz klubu, istnieje podejrzenie o popełnieniu przestępstwa.
„Uprzejmie informujemy, że zgodnie z naszą wczorajszą zapowiedzią, w środę 7 marca zostało złożone przez Klub zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Mamy nadzieję, że w toku postępowania Prokuratury oraz działań Policji sprawa zostanie szybko wyjaśniona, a winni tego czynu ukarani” – czytamy w specjalnym oświadczeniu klubu.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.