Trzej kluczowi zawodnicy odeszli zimą z Legii Warszawa. Na razie do stołecznego klubu dołączył tylko Nacho Novo. Jednak w najbliższych dniach możemy spodziewać się jeszcze jednego wzmocnienia.
Z Legią pożegnali się: Ariel Borysiuk (1.FC Kaiserslautern), Marcin Komorowski oraz Maciej Rybus (Terek Grozny). – Co jakiś czas będziemy pozwalali młodym zawodnikom na wyjazd za granicę. W tym okienku otrzymaliśmy bardzo atrakcyjne oferty na kupno dwóch piłkarzy. Trzeci opuścił Legię na własną prośbę. Miał wpisaną w kontrakcie klauzulę odstępnego, dlatego nie mogliśmy zbyt wiele zrobić – wyjaśnił Leszek Miklas, dyrektor Legii.
Na razie do Legii dołączył Nacho Novo. W najbliższych dniach powinniśmy spodziewać się jeszcze jednego wzmocnienia. – Wspólnie z prezesami oglądaliśmy Nacho Novo podczas treningu. Cały czas czekamy na rozwój sytuacji z drugim zawodnikiem, który jeszcze nie dotarł do Warszawy i nie podpisał z nami kontraktu – zakończył Miklas.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.