Danijel Ljuboja będzie piłkarzem warszawskiej Legii również w przyszłym sezonie. Napastnikowi kończy się wprawdzie umowa wraz z zakończeniem rundy wiosennej, ale klub chce nadal współpracować z Serbem.
– Jest dobra wola, ale przed meczem z Wisłą Kraków nie chcieliśmy zajmować zawodnika sprawami kontraktowymi. W przyszłym tygodniu usiądziemy i porozmawiamy o konkretach – powiedział dyrektor sportowy legionistów Leszek Miklas. Najprawdopodobniej serbski zawodnik podpisze z Legią umowę, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2012/13. Dłuższy kontrakt nie wchodzi w grę ze względu na wiek piłkarza.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.