Piłkarze Legii Warszawa przebywają obecnie na zgrupowaniu na Cyprze, gdzie pracują nad siłą i kondycją. W trakcie jesiennej części rozgrywek te elementy okazały się kluczowymi dla dobrych wyników stołecznej drużyny.
Olbrzymią pracę drużyna Macieja Skorży wykonała podczas zgrupowania w Windischgarsten. W Austrii legioniści dużo czasu poświęcili przygotowaniu kondycyjnemu. Zmęczenie dało o sobie znać podczas sparingów, ale efekty przyszły w meczach o stawkę.
– Praca wykonana pół roku temu przyniosła efekty. Byliśmy dobrze przygotowani, co potwierdziliśmy na wielu frontach. Teraz musimy precyzyjnie wykonywać zalecenia trenerów, aby równie dobrze zagrać wiosną – ocenik zawodnik Legii – Janusz Gol.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.