W sobotę Legia Warszawa rozegra pierwszy sparing podczas zimowego okresu przygotowawczego. Jak do meczu z Ajaksem Amsterdam U-21 podchodzą podopieczni Macieja Skorży?
– Po tygodniu ciężkich treningów możemy mieć „ciężkie” nogi, ale to nie zmienia naszego celu. Z Ajaksem, jak w każdym innym spotkaniu, powalczymy o wygraną, aby podtrzymać dobrą atmosferę w szatni. Poza tym będziemy musieli zrealizować określone założenia taktyczne. Nie wiemy zbyt wiele o drużynie przeciwnej, ale to nie ma znaczenia. Koncentrujemy się tylko na sobie i chcemy potwierdzić, że do tej pory dobrze pracowaliśmy na Cyprze – stwierdził Ivica Vrdoljak. Legia na razie bez transferów – KLIKNIJ!
– Spotkanie z Ajaksem będzie moim pierwszym meczem dla Legii od sierpnia, kiedy doznałem kontuzji – powiedział Michał Hubnik. – Holendrzy będą trudnym rywalem, lecz na szczęście wynik takiego spotkania nie ma większego znaczenia. Mamy za sobą kilkanaście treningów i sobotnie starcie jest kolejnym etapem przygotowań do zbliżających się meczów o stawkę. Trener będzie miał możliwość sprawdzenia całej drużyny. Legia testuje gracza Standardu – KLIKNIJ!
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.