Na Cyprze zespół Macieja Skorży zmierzy się z Ajaksem Amsterdam U-21 i reprezentacją Chin U-23. Trzecim rywalem będzie lokalna drużyna, której nazwa nie jest jeszcze znana.
– O tym kto będzie naszym sparingpartnerem dowiemy się po rozstrzygnięciach w meczach o Puchar Cypru – powiedział Rafał Janas, asystent Skorży.
W czwartek piłkarze Legii wrócili do klubu po urlopach. – Trochę brakowało mi zajęć z piłką i reżimu treningowego, dlatego cieszę się, że wracam do zajęć. W niedzielę udamy się na Cypr. Natychmiast wyjdziemy na boisko i będziemy grali w piłkę. Mam nadzieję, że ominą nas wszystkie przygody ze śniegiem i atakiem zimy – przyznał Michał Żewłakow, defensor Legii.
Przed stołecznym klubem bardzo ważne tygodnie. Legia 11 lutego zmierzy się w meczu o Superpuchar Polski z Wisłą Kraków. Pięć dni później drużyna prowadzona przez Skorżę rozegra pierwszy mecz w 1/16 finału ze Sportingiem Lizbona.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.