Na pierwszym w 2012 roku treningu Łódzkiego Klubu Sportowego pojawi się trzech nowych piłkarzy. Wśród Paweł Sasin, Piotr Koman i Ivan Udarević – poinformowała strona internetowa drużyny z Łodzi.
29-letni Paweł Sasin żegna się z poznańską Wartą i wszystko wskazuje na to, że rundę wiosenną rozpocznie przy al. Unii. Uniwersalny zawodnik, który może występować na prawej lub lewej obronie lub pomocy, rozegrał 132 mecze w ekstraklasie (6 goli) w barwach Śląska Wrocław, Lecha Poznań, Korony Kielce i Cracovii. Ostatni rok spędził na pierwszoligowych boiskach reprezentując najpierw Bogdankę Łęczna, a ostatnio wspomnianą już Wartę.
Piotr Koman od 2002 roku związany jest z Podbeskidziem Bielsko Biała. W latach 2008 – 2010 grał w Pogoni Szczecin. Do łódzkiego klubu ma być wypożyczony na okres rundy wiosennej. 27. letni defensywny pomocnik jesienią rozegrał siedem spotkań w T-Mobile Ekstraklasie.
Na testy przyjedzie dobrze znany łódzkim kibicom defensor Ivan Udarević, który jesienią rozegrał komplet spotkań (wszystkie w pełnym wymiarze czasowym) w barwach pierwszoligowej Floty Świnoujście. W sezonie 2007/2008 Udarević grał już w ŁKS (jeden mecz w ekstraklasie). Chorwacki środkowy obrońca ma 30 lat, a o jego przydatności do zespołu zdecyduje trener Ryszard Tarasiewicz. ŁKS chce wypożyczyć gracza Podbeskidzia – KLIKNIJ!
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.