Dobra wiadomość dla wszystkich sympatyków Łódzkiego Klubu Sportowego. Płyta boiska stadionu przy al. Unii została w pełni odśnieżona i będzie gotowa na przyjęcie piłkarzy podczas piątkowego wieczora.
Starcie ŁKS-u z Polonią Warszawa od kilkudziesięciu godzin stało pod wielkim znakiem zapytania. Wszystko z powodu niezwykle obfitych opadów śniegów. Na całe szczęście, warunki atmosferyczne uległy znacznej poprawie i odpowiednie służby mogły przystąpić do odśnieżania boiska.
Informacja o pozbyciu się śniegu została potwierdzona przez oficjalną stronę internetową ŁKS-u kilka minut po godzinie 17:00.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.