Oficjalna strona internetowa Łódzkiego Klubu Sportowego poinformowała, że na wtorkowym treningu zespołu pojawił się Antoni Łukasiewicz. 29-latek występował już w ŁKS-ie podczas rundy jesiennej.
Łukasiewicz był na jesieni jedynie wypożyczony do Łodzi ze Śląska Wrocław i po zakończeniu rundy musiał wrócić do swojego macierzystego zespołu. Niedawno rozwiązał on jednak kontrakt z wicemistrzami Polski i jest obecnie wolnym piłkarzem. Nieoficjalnie wiadomo, że jeszcze dzisiaj Łukasiewicz złoży podpis pod umową z ŁKS-em.
Podczas pierwszej części sezonu 29-latek był jednym z absolutnie kluczowych graczy w Łódzkim Klubie Sportowym. Łukasiewicz wystąpił w 12 meczach, w których strzelił trzy gole.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.