Dobra wiadomość dla sympatyków Legii Warszawa. Skrzydłowy zespołu Maciej Rybus wrócił już do treningów z pełnym obciążeniem i będzie do dyspozycji Macieja Skorży na poniedziałkowe spotkanie sparingowe ze Steauą Bukareszt.
Reprezentant Polski w trakcie czwartkowego meczu przeciwko reprezentacji Turkmenistanu nabawił się niegroźnego urazu i musiał pauzować przez kilka dni. Po kontuzji nie ma już jednak śladu i Rybus będzie normalnie uczestniczył w dalszej części zgrupowania Legii w tureckiej Antalyi.
– „Ryba” prawdopodobnie w poniedziałek wróci do zajęć. Chcę, żeby zagrał ze Steauą Bukareszt. W meczu z Dynamem dało się odczuć jego brak – zdradził Maciej Skorża.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.