Gerardo Martino odchodzi z Barcelony. Dzisiaj dotychczasowy szkoleniowiec katalońskiej drużyny potwierdził informację, o której mówiło się od kilku tygodni.
– Nie będę już trenerem Barcelony i taka decyzja zapadła w porozumieniu z klubem. Bardzo żałuję, że nie osiągnęliśmy zakładanych celów. Dziękuję piłkarzom, trenerom, prezydentom oraz kibicom – powiedział po spotkaniu z Atletico Madryt Gerardo Martino.
Argentyński szkoleniowiec prowadził Barcelonę od połowy 2013 roku. W sobotę kataloński zespół jedynie remisując z Atletico Madryt przegrał walkę o mistrzostwo Hiszpanii.
Faworytem do zastąpienia Martino jest Luis Enrique.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.