Nie milkną echa odwołania meczu o Superpuchar Polski. Spotkanie miało odbyć się 11 lutego, jednak z wiadomych powodów zostało przełożone. Czy jego rozgrywanie ma jeszcze sens, a jeśli tak, to kiedy?
Jak donosi „Dziennik Polski” pojawił się pomysł by spotkanie pomiędzy Legią Warszawa i Wisłą Kraków rozegrać 1 kwietnia, czyli w prima aprilis. Dlaczego właśnie w ten dzień? Powód jest prosty. Właśnie na początek kwietnia jest zaplanowane ligowe starcie Legii i Wisły. Mecz ma się odbyć w ramach 24. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.
Jeśli pomysł zyska poparcie, to nie byłaby to żadna nowość. Znamy bowiem przypadki z przeszłości kiedy to łączono mecze ligowe z tymi o Superpuchar. Do takiej sytuacji doszło w 2004 roku, kiedy to „Biała Gwiazda” pokonała po serii rzutów karnych Lecha Poznań. W regulaminowym czasie gry padł wynik 2:2.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.