Niestety chyba jesteśmy skazani na kolejne kłopoty związane z arenami na Euro 2012. Tym razem wystąpił problem na stadionie we Wrocławiu, gdzie swoje ligowe spotkania rozgrywa Śląsk.
W poniedziałek dolnośląska policja wydała negatywną opinię w sprawie organizacji meczu Śląska z Ruchem Chorzów. Wszystko między innymi przez brak monitoringu bram wejściowych.
– Mam jednak nadzieję, że te drobne rzeczy związane z uporządkowaniem terenu i systemem monitoringu zostaną naprawione. Jesteśmy gotowi w czwartek lub piątek jeszcze raz sprawdzić stadion i jeśli wszystko będzie w porządku, to sobotnie spotkanie się odbędzie – powiedział Dariusz Biel, szef dolnośląskiej policji.
Mecz Śląska z Ruchem zaplanowany jest na najbliższą sobotę. Pierwszy gwizdek sędziego powinniśmy usłyszeć o godzinie 18:00.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.