Wiemy już, że mecz o Superpuchar Polski został odwołany, jednak wciąż nie wiadomo czy spotkanie zostanie jeszcze w ogóle rozegrane. Coraz mniej sensu w przeprowadzaniu takich zawodów widzi dyrektor sportowy Legii Warszawa i członek zarządu Ekstraklasy SA, Leszek Miklas.
Podczas wywiadu dla TVN24 Miklas zdradził, że przy tak napiętych terminarzach Wisły i Legii, znalezienie jakiegoś sensownego terminu rozegrania spotkania będzie niezwykle trudne. – Czy jest szansa aby ten Superpuchar zorganizować w innym czasie i innym miejscu? Szansa jest zawsze, ale… Ten Superpuchar miał być rozgrywany latem, potem postanowiono, że będzie zimą. Zaraz się okaże, iż Superpuchar A.D. 2011 będzie rozegrany w połowie 2012 roku – trudno mi sobie to wyobrazić – powiedział.
– My mamy rozpisany kalendarz gier, nie za bardzo jest gdzie wcisnąć jeszcze jeden termin. Natomiast wracając do odwołania meczu to jest to dla nas problem. Dziś jesteśmy w zimowej Polsce, a powinniśmy trenować nadal na boiskach w Turcji, a Wisła w Portugalii i tam przygotowywać się do meczów w Lidze Europy – dodał Miklas.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.