Do pełnej sprawności powrócił Michał Efir. Młody zawodnik Legii Warszawa przez ostatnie miesiące przechodził rehabilitację po poważnej kontuzji kolana.
W niedzielę Efir zagrał w zespole Młodej Legii. Był to dla niego powrót na boisko po ponad rocznej przerwie.
– Był to niezły występ Efira, ponieważ strzelił gola w trudnym momencie. Cieszy mnie, że wytrzymał całe spotkanie i wyglądał dobrze pod względem kondycyjnym, chociaż w drugiej połowie mógł stwarzać większe zagrożenie pod bramką rywala – powiedział szkoleniowiec Młodej Legii.
Efir w lutym poprzedniego roku przeszedł operację kolana i od tamtej pory przechodził rehabilitację.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.