– Nie znajduję słów, którymi mógłbym wyrazić swoje rozczarowanie wynikiem tego spotkania – powiedział po niedzielnym meczu z Koroną Kielce trener Wisły Kraków – Kazimerz Moskal. Jego zespół przegrał 0:1.
– Wydaje mi się, że w tym meczu straciliśmy coś więcej niż tylko 3 punkty. Jeśli mecz czwartkowy był najważniejszym meczem w mojej karierze, to ta porażka jest najbardziej bolesna, bo to były bardzo ważne punkty – powiedział załamany Moskal.
– Niedawno słyszałem, że Wisła grała fantastycznie w dziesiątkę ze Standardem. Teraz słyszę, że nie ma w tej drużynie pasji, chęci do gry. Oczywiście wierzę w tę drużynę i że zacznie wygrywać – zaznaczył szkoleniowiec Wisły.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.