Nowy nabytek Legii Warszawa – Nacho Novo – jest już w stolicy Polski. – Legia jest wielkim klubem, która w tym sezonie doskonale radzi sobie w Lidze Europy – powiedział po przylocie Hiszpan.
– Jakie są moje cele w Warszawie? W każdym meczu chcę dać z siebie wszystko i wygrywać z Legią kolejne puchary. Mam nadzieję, że swoją grą pomogę drużynie i usatysfakcjonuję kibiców – powiedział Novo.
Hiszpan nie zamierza robić z siebie gwiazdy w nowym zespole. – Nie przyjechałem tutaj, aby być gwiazdą, bo najważniejsze jest dobro zespołu. Kiedy broniłem barw Glasgow Rangers tworzyliśmy drużynę, która odnosiła sukcesy. Mam nadzieję, że w Warszawie stworzymy podobny kolektyw – zakończył Novo.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.