Górnik Zabrze, choć jego kasa świeci pustkami, jest zdecydowany na wykupienie z Bogdanki Łęczna Prejuce’a Nakoulmy. Cała zabawa będzie polegała na tym, że działacze od razu sprzedadzą swojego napastnika.
Górnik chce wykupić Nakoulmę za milion złotych. Chwilę później działacze sprzedadzą go za milion, ale euro. Proste? – Do końca kwietnia przelejemy kasę na konto Bogdanki. Mamy już pomysł na pozyskanie środków – mówi Artur Jankowski, prezes Górnika.
Według informacji zdobytych prze Przegląd Sportowy, pieniądze na wykupienie Nakoulmy wyłożyć ma jeden ze sponsorów.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.