Cohen przez kilka ostatnich dni odpoczywał z powodu kontuzji stawu skokowego. Z tego powodu nie zagrał on w meczu przeciwko Legii Warszawa, które „Górale” przegrali 0:1. Nieco poważniejszy był uraz Nathera, którego z treningów na ponad dwa tygodnie wyłączył problem z mięśniem dwugłowym.
To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla trenera Podbeskidzia Bielsko-Biała Roberta Kasperczyka. Po meczu z Legią na drobny uraz mięśniowy uskarżał się Robert Demjan, jednak jego kontuzja okazała się niegroźna i Słowaka nie czeka pauza.
GG, PilkaNożna.pl źr. SPORT / Podbeskidzie Bielsko-Biała
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.