Nowego bramkarza postanowiły pozyskać władze Realu Madryt. Do ekipy Królewskich dołączył Keylor Navas.
We wtorek reprezentant Kostaryki zostanie oficjalnie zaprezentowany, jako nowy zawodnik Realu Madryt. 27-letni zawodnik najpierw przejdzie tradycyjne testy medyczne, a następnie podpisze kontrakt. Jego umowa z ekipą Królewskich obowiązywać będzie aż przez sześć lat.
Przez ostatnie dwa sezony Navas występował w barwach Levante. Real zapłacił temu klubowi aż 10 milionów euro, co jak na transfer bramkarza jest dużą kwotą.
Kostarykanin był jednym z najlepszych bramkarzy na mundialu w Brazylii.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.