Nacho Novo i Miroslav Radović będą do dyspozycji Macieja Skorży na spotkanie ze Śląskiem Wrocław. W kadrze stołecznej drużyny na szlagier 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy zabraknie jednak Macieja Rybusa i Marcina Komorowskiego.
Novo jest nowym piłkarzem w warszawskiej ekipie i być może już podczas najbliższego weekendu będzie miał okazję do zadebiutowania w barwach Legii. Radović z kolei wrócił już do zdrowia po bolesnej kontuzji żeber i znajdzie się w kadrze „Wojskowych” na Śląsk. Nie wiadomo jednak czy od razu zostanie rzucony na głęboką wodę i pojawi się wyjściowej jedenastce swojego zespołu, czy Skorża posadzi go na ławce rezerwowych.
Przeciwko wicemistrzom Polski na pewno nie zagrają Rybus i Komorowski. Obaj piłkarze podpisali kontrakty z Terekiem Grozny i obecnie zajmują się kwestią przeprowadzki do Rosji.
Być może w kadrze na starcie ze Śląskiem znajdzie się Ismael Blanco. Argentyńczyk ma w piątek złożyć podpis pod umową z Legią.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.