Dużym wzmocnieniem Polonii Warszawa miał być Władimir Dwaliszwili. Jednak ten zawodnik z powodu rehabilitacji nie zagrał do tej pory w ani jednym sparingu Czarnych Koszul.
Do stołecznego zespołu Gruzin trafił już kontuzjowany. Problem okazał się na tyle poważny, że nie mógł zagrać w żadnym z dotychczasowych spotkań towarzyskich.
We wtorek Czarne Koszule rozegrają ostatni mecz sparingowy przed rundą wiosenną. Wówczas Władimir Dwaliszwili ma już wystąpić. – Na pewno jest to dla nas jakiś problem, ale liczę, że on szybko nadrobi zaległości treningowe – powiedział Jacek Zieliński.
Za tego zawodnika Polonia zapłaciła 250 tysięcy euro. Gruzin podpisał ze stołecznym klubem kontrakt na 3,5 roku.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.