Czas, w którym Guillermo Ochoa pozostawał bez klubu dobiega już końca. Jak bowiem donoszą hiszpańskie media, nowym klubem meksykańskiego bramkarza zostanie Atletico Madryt.
Ochoa po tym jak wygasł jego kontrakt z francuskim Ajaccio, pozostaje bez stałego zatrudnienia. Reprezentant Meksyku ma jednak za sobą znakomity mundial, podczas którego zbierał same pochwały i był jednym z wielkich bohaterów swojego zespołu.
Nic więc dziwnego, że oferty się posypały i to Ochoa mógł wybrać sobie nowy klub. Najbardziej atrakcyjna była propozycja z Atletico i to właśnie barwy mistrzów Hiszpanii Meksykanin ma reprezentować w nowym sezonie.
Rojiblancos potrzebują nowego bramkarza po tym jak z klubu odszedł Thibaut Courtoi, który wrócił do Chelsea, z której był wypożyczony.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.