Tomasz Bandrowski pozytywnie przeszedł testy medyczne i w czwartek podpisał kontrakt z Jagiellonią Białystok. Zawodnik związał się z białostockim klubem do 30 czerwca 2012 roku.
Bandrowski karierę zaczynał w Zrywie Pawłowiczki, skąd trafił do Gwarka Zabrze. Dobre występy zaowocowały transferem do niemieckiego Energie Cottbus, gdzie Bandrowski występował przez kolejnych pięć sezonów. W Bundeslidze rozegrał łącznie 21. spotkań.
Wiosną 2008 roku został wypożyczony do Lecha Poznań. Po dobrej rundzie, Kolejorz zdecydował się wykupić walecznego pomocnika. W Poznaniu Bandrowski występował przez 4. kolejne sezony, aż nabawił się fatalnej kontuzji biodra, która wyeliminowała go z gry w piłkę przez ponad rok czasu. Dotychczas w ekstraklasie polskiej wystąpił w 70 spotkaniach, zdobywając w nich 2 bramki, po raz ostatni 31 października 2010 roku w meczu z Wisłą Kraków (4:1). Z Lechem wywalczył mistrzostwo Polski (2009/10), Puchar Polski (2009), Superpuchar Polski (2009).
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.