Nowym zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego w poniedziałek został Wojciech Łobodziński. Był piłkarz Wisły Kraków z zespołem beniaminka podpisał roczny kontrakt.
Łobodziński swoją przygodę z futbolem rozpoczynał w Zawiszy Bydgoszcz. Od 2007 roku był zawodnikiem Wisły Kraków, do której trafił z Zagłębia Lubin.
W barwach „Miedziowych” Łobodziński wywalczył mistrzostwo Polski i zdobył Superpuchar Ekstraklasy. Z zespołem „Białej Gwiazdy” trzykrotnie sięgał po tytuł Mistrza Polski.
Nowy nabytek Łódzkiego Klubu Sportowego w polskiej ekstraklasie rozegrał 190 spotkań i zdobył 19 bramek. Łobodziński ponadto w latach 2006-2009 rozegrał 23 mecze w reprezentacji Polski, w której strzelił 2 gole. Jest też wicemistrzem Europy U-16 (1999) i mistrzem Europy U-18 (2001).
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.