Wczoraj informowaliśmy, że Osman Chavez trenował ze swoim byłym klubem – Platense. Reprezentant Hondurasu jeszcze przez kilka dni będzie przebywał w swojej ojczyźnie.
Do Krakowa środkowy defensor chce przyjechać w optymalnej dyspozycji. Wisła rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej 12 stycznia. Chavez ma pojawić się w Polsce dzień wcześniej.
– Pracuję każdego dnia, gdyż najlepsze jest dopiero przede mną. Czuję się coraz mocniejszy – powiedział w mediach ze swojego kraju reprezentant Hondurasu.
Obrońca Wisły w końcówce 2011 roku był wyłączony z gry. Powodem takiego stanu rzeczy były problemy z więzadłem stawu skokowego. Obecnie po tej kontuzji podobno nie ma już śladu.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.