Jeszcze kilka dni wolnego mają piłkarze Wisły Kraków. Osman Chavez ten czas wykorzystuje na treningi w Hondurasie.
Urlop piłkarza, to nie jest czas kompletnego leniuchowania. Wszyscy otrzymują konkretny plan do zrealizowania w domu. Podczas przerwy od treningów z Wisłą Kraków Osman Chavez intensywnie pracuje nad swoją formą. W środę rano środkowy obrońca trenował ze swoim byłym klubem – Platense – w mieście San Pedro Sula.
Wiślacy do treningów w klubie wracają 12 stycznia. Przed piłkarzami Białej Gwiazdy dwa zgrupowania – w Hiszpanii i Portugalii.
W końcówce 2011 roku Chavez wyłączony był z gry. Wszystko przez problemy defensora Wisły z więzadłem stawu skokowego.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.