Napastnik Widzewa Łódź Przemysław Oziębała opuścił już szpital, w którym przebywał od soboty. Wątpliwe by piłkarz był gotowy na najbliższe spotkanie ligowe z Polonią Warszawa.
Przypomnijmy, że Oziębała tuż po meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała trafił do szpitala z powodu bardzo poważnego wycieńczenia. Okazało się, że napastnik Widzewa wystąpił w starciu z Góralami będąc chorym i na boisku stracił aż pięć kilogramów. Po badaniach okazało się, że Oziębałe dopadł wirus grypy jelitowej i niezbędna będzie hospitalizacja.
– Widziałem się z nim. Był blady, widać po nim, że schudł. Był też jednak w dobrym nastroju. Tak jak i my wszyscy w klubie, wierzy, że szybko wróci do formy – powiedział Michał Kulesza, rzecznik prasowy Widzewa.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.