Po przerwie świąteczno-noworocznej piłkarze w klubach Ekstraklasy wracają do treningów. Tak samo jest w Widzewie Łódź. – Nie wszyscy piłkarze lubią ten okres – przyznał Mindaugas Panka.
– Każdy z nas zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak bardzo ważne są to przygotowania. Zawodnik, który należycie przepracuje ten okres, w trakcie sezonu będzie dobrze czuł się fizycznie na boisku – zaznaczył litewski piłkarz.
Od niedzieli zawodnicy Widzewa przebywają na obozie w Kleszczowie. – Czeka nas ciężka praca nad budowaniem formy fizycznej, aby dobrze przygotować się motorycznie. Musimy ciężko trenować, aby wiosną jak najlepiej prezentować się na boisku – zakończył Panka.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.