Hiszpańskie media podały przed kilkoma dniami, że Damien Perquis parafował nowy kontrakt z Realem Betis. Jak się jednak okazało, do niczego takiego nie doszło.
„L’Equipe” poinformowało, że reprezentant Polski faktycznie otrzymał propozycję nowej umowy, ale jeszcze jej nie zaakceptował. Na mocy obecnie obowiązujących porozumień, Perquis będzie występował w Betisie do końca czerwca 2015 roku.
W minionym sezonie Damien Perquis rozegrał w barwach Los Verdiblancos 21 spotkań. Miałby ich na koncie o wiele więcej, gdyby nie kilka poważnych kontuzji, które eliminowały go z gry na wiele tygodni.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.