Diego Costa będzie pauzował około piętnastu dni. Jak donoszą hiszpańskie media, napastnik Atletico Madryt ma problem z mięśniem dwugłowym uda i wiadomo, że opuści początek zgrupowania reprezentacji Hiszpanii przed mistrzostwami świata.
Snajper Rojiblancos z kontuzją zmaga się od dłuższego czasu. Zapewne zostałaby ona zaleczona już dawno, gdyby nie gra Costy w meczach z Barceloną i Realem Madryt. W obu przypadkach piłkarzy wychodził na boisko w podstawowym składzie i w obu wypadkach był zmieniany po zaledwie kilkunastu minutach.
Hiszpańscy lekarze robią wszystko, by postawić Costę na nogi, ale przy urazach mięśniowych pośpiech jest zdecydowanie najgorszym doradcą. „As” informuje, że napastnik Atletico będzie do dyspozycji Vicente Del Bosque na pierwszy mecz mundialu z Holandią (13 czerwca).
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.