FC Barcelona poinformowała, że wypożyczyła Gerarda Deulofeu do Sevilli. Młody skrzydłowy będzie grał w stolicy Andaluzji przez rok.
Duma Katalonii chce, by zawodnik jeszcze się rozwinął, zanim dostanie szansę w zespole, stąd taka decyzja. Piłkarz w ubiegłym sezonie był wypożyczony do Evertonu. W 25 meczach Premier League strzelił trzy gole.
Początkowo Luis Enrique chciał hiszpańskiego skrzydłowego w drużynie już w najbliższym sezonie, ale po naradach z zarządem klubu zgodził się na wypożyczenie.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.