22-letni pomocnik Legii Warszawa, Adam Banasiak przebywa obecnie na testach w Widzewie Łódź. Młody zawodnik dołączył do pierwszego zespołu łodzian i wyjedzie z nim na zgrupowanie do Kleszczowa.
Banasiak ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu do Olimpii Elbląg. W jej barwach rozegrał on 12 spotkań, jednak tylko w pięciu pojawiał się w wyjściowej jedenastce swojego zespołu. Po zakończeniu wypożyczenia piłkarz wrócił do Legii, ale wszystko wskazuje na, to że ponownie zmieni barwy klubowe.
Banasiak będzie testowany przez Radosława Mroczkowskiego przez kilka najbliższych dni. Jeśli wypadnie dobrze, to na wiosnę będzie najprawdopodobniej występować w Widzewie.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.