Robert Kasperczyk, szkoleniowiec Podbeskidzia Bielsko-Biała ma nie lada orzech do zgryzienia. Na problemy zdrowotne uskarża się obecnie aż trzech jego podstawowych zawodników. Na całe szczęście urazy „Górali” nie są poważne.
Poza kadrą Podbeskidzia przebywają obecnie Dariusz Łatka, Bartłomiej Konieczny i Matej Nather. Cała trójka nie wzięła udziału w czwartkowych zajęciach i do treningów z pełnym obciążeniem wróci dopiero za kilka dni. Wszystko wskazuje na, to że kontuzjowani piłkarze nie zagrają w sobotnim meczu sparingowym z MFK Dolny Kubin.
Do kadry Podbeskidzia wrócił już za to Liran Cohen, który podczas spotkania z Banikiem Ostrawa doznał kontuzji i musiał opuścić boisko na noszach.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.