Miedź Legnica ma w planach przygotowania w Polsce i Turcji.
Miedź ma zimą przygotować się do skutecznej walki o Ekstraklasę.
Piłkarze Wojciecha Łobodzińskiego przezimują jako lider I ligi, więc na urlopy udali się w dobrych humorach. Miedzianka powróci do regularnych zajęć 6 stycznia. Pierwszy sparing rozegra nieco ponad tydzień później.
Przez pierwsze dwa tygodnie lutego Miedź będzie przebywać na obozie w tureckim Kargicak, gdzie rozegra trzy sparingi z nieustalonymi jeszcze przeciwnikami.
Plan sparingów Miedzi: 15 stycznia – Górnik Polkowice 22 stycznia – Chrobry Głogów 29 stycznia – Lech Poznań 1-12 lutego – zgrupowanie w tureckim Kargicak 18 lutego – KTS Weszło 19 lutego – KKS 1925 Kalisz
Wieczysta rozbija bank! Drugi największy transfer w historii klubu
Wieczysta Kraków nie zwalnia tempa na rynku transferowym. Po tym, jak na Chałupnika trafił Paulinho z Oțelulu Gałacz, do I-ligowca ma dołączyć kolejny Portugalczyk z rumuńskiego klubu.