Marek Glogaza został nowym Prezesem Zarządu Podbeskidzia Bielsko-Biała. Decyzję o powołaniu go na to stanowisko podjęto podczas posiedzenia Rady Nadzorczej klubu.
Glogaza od 25 listopada 2011 roku pełnił funkcję prezesa klubu, jednak swoje stanowisko miał piastować jedynie przez trzy miesiące. Rada Nadzorcza uznała, że wywiązał się on ze swoich obowiązków bez zarzutu i postanowiła dać mu wotum zaufania.
– Jestem bardzo zadowolony z faktu powołania i chciałbym jednocześnie zapewnić, że praca na rzecz klubu jest już moją jedyną aktywnością zawodową, której poświęcę się w pełni – zdradził szczęśliwy Glogaza.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.