Zwycięstwo w meczu Jagiellonią mocno nas podbudowało. W starciu z Legią również zamierzamy zgarnąć komplet punktów – UEFA.com powiedział gracz Polonii Warszawa – Edgar Cani.
– Wciąż walczymy o mistrzostwo Polski. Poprzednie porażki to dla nas nauczka, ale chcemy nadrobić stracone punkty – zapewniał Cani.
– Z całym szacunkiem dla Legii, jednak uważam, że to Polonia jest lepsza. Dlatego też, mimo tego że gramy na wyjeździe, jedziemy po trzy punkty. Nawet jeśli 30 tysięcy ludzi będzie przeciw nam. Mam wrażenie, że Polonia lubi grać w takich warunkach – dodał Albańczyk.
Początek spotkania Legia – Polonia w piątek o godzinie 20:30.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.