W niedzielę, dzień po wygranym 6:0 sparingu z drugoligowym Zniczem Pruszków, piłkarze Polonii Warszawa otrzymali dzień wolny. Na treningu spotkają się w poniedziałek, a już w środę wylecą na drugie zimowe zgrupowanie, do Turcji.
Miniony tydzień, który podopieczni Jacka Zielińskiego spędzili w Warszawie, był bardzo pracowity. Poloniści niemalże codziennie trenowali po dwa razy. Zajęcia odbywały się głównie w hali piłkarskiej na Bemowie i na siłowni przy ulicy Łabiszyńskiej.
W poniedziałek „Czarne Koszule” również odbędą dwa treningi. Na wtorek zaplanowano jeden, zaś w środę stołeczny zespół wyleci do Turcji, aby dokonać ostatniego szlifu formy przed startem rozgrywek ligowych.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.