Jacek Zieliński, szkoleniowiec Polonii Warszawa ma nie lada problem… problem bogactwa. Wszyscy piłkarze w kadrze jego zespołu są zdrowi i gotowi do gry w najbliższym meczu ligowym z Widzewem Łódź. Na kogo postawi opiekun „Czarnych Koszul”.
W porównaniu z pierwszym wiosennym meczem z Łódzkim Klubem Sportowym do kadry Polonii wrócili Maciej Sadlok i Tomasz Jodłowiec. Nie wiadomo jednak czy dla reprezentantów Polski znajdzie się miejsce w wyjściowym składzie. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że podczas spotkania z Widzem obaj piłkarze usiądą na ławce rezerwowych.
– Będzie to najbardziej optymalny skład, jaki mam do dyspozycji na chwilę obecną. Zawsze chciałbym mieć taki problem, abym musiał pogodzić bogactwo na wielu pozycjach, a nie rozmyślać kogo wpuścić na miejsce brakującego gracza – zdradził Jacek Zieliński.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.