Na następną sobotę zaplanowany jest mecz Polonii Warszawa z Widzewem Łódź. Stołeczny klub ma problem, gdyż szatnie na obiekcie przy Konwiktorskiej są w trakcie remontu.
W trakcie Mistrzostw Europy 2012 reprezentacja Polski będzie trenowała na obiekcie Polonii. Dlatego gruntownej modernizacji poddane zostały szatnie. Na pewno nie zostanie ona ukończona do ligowego starcia z Widzewem.
– Polonia wiedziała ile potrwa ten remont i uzgodniliśmy, że tymczasowe szatnie będą umiejscowione w przebieralniach basenowych – powiedział Janusz Kopaniak, dyrektor WOSiR.
Do Komisji Licencyjnej PZPN sprawa nie została zgłoszona. Trudno powiedzieć, czy przebieralnie basenowe będą spełniały wszystkie wymogi.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.