Głośno w ostatnich dniach jest o trójce piłkarzy Górnika Zabrze. Łukasz Skorupski, Aleksander Kwiek i Michał Skorupski w specjalnym oświadczeniu przeprosili za swoje zachowanie.
„W związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce w miniony weekend, chcielibyśmy szczerze przeprosić wszystkich kibiców i osoby związane z zabrzańskim klubem. Nasze zachowanie było niegodne sportowca i jest nam wstyd, że do tego wydarzenia – niestety – doszło.
Mamy jednak nadzieję, że to co się wydarzyło nie zaprzepaści naszego wcześniejszego dorobku piłkarskiego i swoją ciężką pracą na treningach zapracujemy na zaufanie kibiców Górnika, sztabu szkoleniowego i władz zabrzańskiego klubu. Jest nam szczególnie przykro, że naraziliśmy na szwank dobre imię klubu i zepsuliśmy jego wizerunek. Jeśli dostaniemy szansę rehabilitacji na boisku, to zrobimy wszystko, by ją wykorzystać. Każdy sportowiec powinien dostać drugą szansę” – napisali piłkarze Górnika.
O całej sprawie szerzej pisaliśmy tutaj – KLIKNIJ!
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.