Obecnie Michał Pulkowski występuje w Dolcanie Ząbki, ale jeszcze nie tak dawno świętował z Ruchem Chorzów zajęcie trzeciego miejsca w Ekstraklasie. Co sądzi o obecnej drużynie Niebieskich?
W sezonie 2009-10 Ruch zajął trzecie miejsce, co było ogromną niespodzianką. Teraz Niebiescy również zajmują trzecią lokatę.
– Widziałem wszystkie tegoroczne występy Niebieskich i będę nadal je śledził, o ile mi na to pozwolą obowiązki wobec mojego Dolcanu. Byłem też w Chorzowie na jesiennym meczu z Koroną, jestem w stałym telefonicznym kontakcie z kolegami, więc można powiedzieć, że z tym co się dzieje w Ruchu jestem na bieżąco – powiedział Pulkowski, który obecnie występuje w Dolcanie Ząbki.
Niebiescy walczą o najwyższe cele w tym sezonie. – Granie o mistrzostwo czy o puchary, to dla mnie to samo. Nie ma różnicy. Jest taki ścisk w czołówce, że strategia na wiosenne zmagania może być tylko jedna – wygrywać z kim się da i gdzie się da – zakończył Pulkowski.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.