Wiemy już gdzie podczas zbliżającej się wiosny będzie występował Radosław Cierzniak. Bramkarz, który od czerwca będzie bronił barw Dundee United, przez najbliższe pół roku będzie grał w Cracovii.
Cierzniak występował ostatnio w Alki Larnaka, a po rozwiązaniu swojego kontraktu udał się na testy do Szkocji. Tam zebrał bardzo dobre noty i związał się kontraktem z Dundee United. Jego umowa zacznie jednak obowiązywać dopiero w czerwcu i do tego czasu piłkarz będzie występował w krakowskim klubie.
Dołączenie Cierzniaka do kadry „Pasów”, to spore wzmocnienie dla zespołu Dariusza Pasieki. Cracovia ma bowiem spore problemy z bramkarzami. – Z Cierzniakiem skontaktowałem się dopiero w sobotę, ale rynek sondowałem już od chwili, w której Szymon (Gąsiński – red.) doznał kontuzji na zgrupowaniu w Turcji – wyznał trener Cracovii.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.